Pedrollo TOP-MULTITECH 2

Neohodnoceno
Značka: Pedrollo
Ponorné automatické vícestupňové odstředivé čerpadlo s ovládáním provozu Start/Stop.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 1050095
8 469 Kč
Pedrollo TOP-MULTITECH 2
Neohodnoceno
Značka: Pedrollo
pedrollo top multi tech 2
Novinka Tip
Doprava zdarma
Popis produktu

Jednofázová ponorná článková čerpadla jsou určena pro čerpání čisté vody s obsahem písku do 50 g/m³. Pro svoji vysokou účinnost a spolehlivost jsou vhodná pro dodávky vody z tanků, reservoárů nebo relativně hlubokých studní, čerpání dešťové vody z cisteren, ruční zavlažování.

Délka přívodního kabelu 10m .Dvojitá mechanická ucpávka v olejové lázni. Vestavěná zpětná klapka na výtlaku čerpadla.

Díky vysoké účinnosti a spolehlivosti jsou ponorná článková čerpadla TOP MULTI-TECH ideální pro domácí aplikace při zásobování vodou z nádrží nebo studní. Čerpadla lze použít i v závlahových systémech při využití srážkových a nebo povrchových vod z různých zdrojů.

PROVOZNÍ LIMITY • Hloubka ponoru pod vodní hladinou max. 5 m • Geodetická dopravní výška max. 10 m • Teplota čerpané kapaliny max. +40 °C • Průchodnost pevných nečistot o max. Ø 1.3 m

Čerpadla TOP MULTI-TECH jsou vertikální ponorná vícestupňová drenážní odstředivá čerpadla s automatickým ovládáním provozu Start/Stop reagujícím na otevření/zavření odběrového místa v rozvodném systému. Čerpadla jsou ve výtlaku vybavena speciální patentovanou zpětnou klapkou. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou typu STA-12R SIC a ze strany elektromotoru jednoduchou mechanickou ucpávkou STA-13R. Obě mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní. Uzavřený ponorný elektromotor je umístěn v horní části čerpadla a je chlazen obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo, difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvýší tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu.
Na výtlačné hrdlo se zpětnou klapkou čerpadel TOP MULTI-TECH je možno namontovat hadicový nátrubek.
Sání je umístěno na spodní hraně čerpadla, kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot o max. ø 1,3 mm.

Čerpadla TOP MULTI-TECH jsou dodávána pouze s jednofázovým ponorným elektromotorem vhodným pro trvalé zatížení. Elektromotory jsou chráněny vestavěnou tepelnou ochranou statorového vinutí.

Při poklesu tlaku v systému pod 1,5 bar (např. otevření kohoutku) uvede elektronika čerpadlo do chodu. Při poklesu průtoku pod hodnotu 2 l/min. (např. uzavření kohoutku) elektronika automaticky vyřadí čerpadlo z chodu.

Ochrana čerpadla

  • Chod na sucho: při chodu na sucho vyřadí elektronika čerpadlo z provozu. Následně pak automaticky v časových intervalech 15, 30 a 60 min. (max. po dobu 24 hod.) obnovuje jeho provoz.
  • Časté starty: v případech, kdy čerpadlo v čase 30 min spíná v intervalech kratších jak 2 min. (např. netěsnost systému) odstaví elektronika čerpadlo na dalších 30 min. z provozu. Po 30 min. obnoví jeho provoz.
  • Zatuhnutí: pokud je čerpadlo déle jak 48 hod. v nečinnosti, tak elektronika zkušebně spustí čerpadlo na dobu 10 vteřin.

Aby se zabránilo nežádoucím častým startům čerpadla z důvodu úkapů, průsaků a pod. doporučujeme do systému instalovat malou tlakovou nádobu o objemu např. 8l s přetlakem 1,2 bar. 

Kategorie: Domácí vodárny automaty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Délka kabelu (m): 10
Hloubka ponoru max. (m): 5
Hmotnost (kg): 10
Jmenovitý výkon motoru - P2 (kW): 0,55
Maximální průtok (l/min): 80
Maximální výtlak (m): 42
Připojení: 1 1/4"
Vstupní napětí (V): 230

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce čerpací techniky.

Firma PEDROLLO byla založen v roce 1974.

Společnost Pedrollo SPA je dnes pojmem v oblasti celosvětové dodávky vody.

Továrna se rozkládá na ploše 60000 m2, firemní vybavení technologií na extrémně vysoké úrovni a automatizace staví firmu na nejvyšší úroveň ve svém oboru, jak na úrovni investiční, tak z hlediska schopnosti kontroly v průběhu celého výrobního procesu.

Pedrollo vyrábí téměř 2 miliony elektrických vodních čerpadel ročně, která jsou distribuována do 160 zemí, jedná se tedy o globální celosvětovou značku.

Výrobní řada sestává z 50 druhů vodních čerpadel (včetně odvodňovacích, ponorných a do mělkých čerpacích studní) a pokrývá tak většinu aplikací v domácí, občanské, zemědělské i průmyslové oblasti.

Základní síla produktů firmy PEDROLLO stojí na konkrétních a hmatatelných faktech.