Aquasystem VAO horizontální tlaková nádoba 24l 10bar, 1"

Neohodnoceno
Značka: Aquasystem
Dostupnost Skladem
Kód: 2090001
1 139 Kč
Aquasystem VAO horizontální tlaková nádoba 24l 10bar, 1"
Neohodnoceno
Značka: Aquasystem
vao 24l
Novinka Tip

Tlakové nádoby AQUASYSTEM jsou vybaveny vyměnitelným vakem a jsou určeny pro tlaková zařízení, stavbu vodáren, požární a zavlažovací systémy, ale mohou být použity také v uzavřeném otopném systému do maximální teploty 100°C.

VAO 24 = ležatá nádoba 24l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádoby na studenou vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg
Objem nádoby (l): 24
Připojení: 1"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aquasystem je jednou z hlavních značek společnosti Zilio Industries, založené před 40 lety několik kilometrů od Padovy a Benátek. Díky více než 40 letům průmyslové činnosti a celosvětové distribuci svých produktů se společnost Aquasystem stala vedoucí značkou v konstrukci expanzních nádob.

Aquasystem skvěle vyvažuje průmyslovou a ruční kvalitu svých výrobků. Jeho hlavní investice jsou řešeny jak v inovační technologii, tak i ve vytváření stále více připraveného a profesionálního týmu lidí. V rámci společnosti Aquasystem se postup prodeje provádí podle vysokých standardů plánování a podnikové organizace. Moderní, automatické a efektivní výrobní linky, přizpůsobení produktu a jeho balení, sledování jednotlivých komponent během jeho výrobního cyklu, organizace a skladování objednávky.

Ve společnosti Aquasystem směřuje všechno k silné technologické inovaci, kde velké výrobní kapacity vždy spadají pod přísné kontroly jakosti. Prostřednictvím systému čárových kódů je schopna zkontrolovat výrobní proces objednávek: je v každém okamžiku schopna informovat své zákazníky o všech informacích týkajících se pracovního postupu všech jednotek a zajistit automatické balení a skladování výrobků.