Zilmet příruba tlakové nádoby 1"

Neohodnoceno
Značka: Aquasystem

Pozinkovaná příruba pro tlakové nádoby Zilmet. Pro nádoby od 24l - 100l.

Dostupnost Skladem
Kód: 2090137
437 Kč
Zilmet příruba tlakové nádoby 1"
Neohodnoceno
Značka: Aquasystem

Pozinkovaná příruba pro tlakové nádoby Aquasystem. Pro nádoby od 24l - 100l.

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Připojení: 1"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aquasystem je jednou z hlavních značek společnosti Zilio Industries, založené před 40 lety několik kilometrů od Padovy a Benátek. Díky více než 40 letům průmyslové činnosti a celosvětové distribuci svých produktů se společnost Aquasystem stala vedoucí značkou v konstrukci expanzních nádob.

Aquasystem skvěle vyvažuje průmyslovou a ruční kvalitu svých výrobků. Jeho hlavní investice jsou řešeny jak v inovační technologii, tak i ve vytváření stále více připraveného a profesionálního týmu lidí. V rámci společnosti Aquasystem se postup prodeje provádí podle vysokých standardů plánování a podnikové organizace. Moderní, automatické a efektivní výrobní linky, přizpůsobení produktu a jeho balení, sledování jednotlivých komponent během jeho výrobního cyklu, organizace a skladování objednávky.

Ve společnosti Aquasystem směřuje všechno k silné technologické inovaci, kde velké výrobní kapacity vždy spadají pod přísné kontroly jakosti. Prostřednictvím systému čárových kódů je schopna zkontrolovat výrobní proces objednávek: je v každém okamžiku schopna informovat své zákazníky o všech informacích týkajících se pracovního postupu všech jednotek a zajistit automatické balení a skladování výrobků.